Parça Eşya Taşıma

Çeşme parça eşya taşıma hizmeti ile yazlık ev eşyalarınızı farklı illerden Çeşme’ye veya Çeşme’den farklı illere ucuza taşıma imkanı sunuyoruz.
Komple bir ev eşyasına göre daha ekonomik olan parça eşya taşıma sistemi ile sizleri büyük maliyetlerden kurtarmaktayız. Firmamız evden eve nakliyat yanısıra aynı zamanda Türkiye’de ilk parça eşya taşıma hizmetini veren nakliye şirketidir.

Özellikle İstanbul – İzmir arası ve İstanbul Ege bölgesi arası gerçekleştirdiğimiz kısmi eşya taşımaları ile yazlık, bekar ve öğrenci türündeki eşyalarınızı uygun nakliye fiyatlarına sunma imkanı bulabiliyorsunuz.

Tüm taşımaları kendi özmal reklam ve logolu araçlarıyla gerçekleştiren firmamız parça eşya nakliye işlemlerini de aynı titizlik ve özenle gerçekleştirmektedir.

Bu hizmetimizden yararlanmak için tek yapmanız gereken 1 hafta öncesinde firmamız ile iletişime geçmeniz ve taşıma işleminiz için rezervasyon yaptırmanızdır.

Daha detaylı bilgi için aşağıdaki kurumsal web sitelerimizi inceleyebilirsiniz…

http://parcaesyatasima.com.tr

http://parsiyeltasimacilik.com.tr

Sizlerde Türkiye’nin ilk ve tek kısmi eşya nakliyesi yapan firması EGETUR Nakliyat güvencesi ile eşyalarınızı taşımak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

EGETUR EVDEN EVE TAŞIMACILIK LTD. ŞTİ.

Cemal Gürsel Cad. No: 484/1 D.8 Bostanlı Karşıyaka/İZMİR
Tel:   (0232) 330 81 24
Gsm: (0533) 575 89 32