Çeşme Evden Eve Nakliyat

EGETUR Evden Eve Nakliyat olarak profesyonelliğimiz, titiz ve itinalı çalışmamız ile bürodan büroya, ofisten ofise, evden eve nakliye işlerini siz değerli müşterilerimize sorun ve problem olmaktan gerçekleştirmekteyiz.

EGETUR Nakliyat olarak her gün yeni bir tecrübe edinmekte ve bunlardan ders çıkarmaktayız. İşte bu bilgi birikimini Çeşme evden eve taşımacılık hizmetinde kullanmakta ve daha başarılı bir hale gelmekteyiz. Her geçen gün yeni şeyler kazanmakta, referanslar edinmekte ve sizlere daha iyi hizmet sunmaktayız. Hizmet politikamız kurumsal her firmada olması gerektiği gibi müşteri memnuniyetine dayalıdır. Bu esaslar ile son derece kaliteli olarak de-montaj, montaj, mobilya paketlemesi, elektronik eşya paketlemesi ve bunların kurulumlarını  yaparız. Taşımacılık konusunda uzmanlaşmış personelimiz, geniş servis ağımız ve evden eve nakliyat işine göre özel olarak tasarlanmış ve üretilmiş araç kadromuz ile sizlere zamanında ve kusursuz bir hizmet sunmak için çalışıyoruz.

Günümüz nakliye dünyasına baktığımızda birbirine benzeyen onlarca hatta yüzlerce firma görüyoruz. Ancak yarının firmaları arasında işini seven, konusunda uzman, ekip çalışmasına yatkın, amatör ruhla çalışan yaratıcı, elemanlara sahip firmaların bulunacağına inanıyoruz. Hedefimiz kaliteli ve sorunsuz hizmeti aynı zamanda uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerimize sunabilmektir. Bu amaçla hiçbir kalite prensibinden kaçınmayarak ve sizleri bekletmeden taşınma taleplerinizi yerine getirmek amacı ile uygun fiyatlara mal olan parsiyel diğer adı ile parça eşya nakliyesi ile de taşımaktayız.

Korsan ve eşyalarınıza zarar verebilecek firmalardan sizleri uzak tutmak için de müşteri temsilcilerimiz size gerekli tüm bilgileri sunacaktır. EGETUR Nakliyat olarak Şehirler arası nakliyat ta karşılıklı gidiş dönüşler de indirimlerimiz var.

Nakliyat işinde hizmet veren bir firmanın tecrübesini ve yaptığı işin kalitesini gösteren belirli ölçüler vardır. Bu ölçütlerin başında paketleme ve depolama hizmetinin nasıl yapıldığı gelmektedir. İzmir ve çevresinde hizmet veren firmamız, paketleme işlerinde oldukça düzenli ve dikkatli davranmaktadır.

Hizmeti veren çalışanlarımız gerekli bilgiye sahip, eğitimli, dikkatli ve deneyimlidirler. İş ve taşınma talepleriniz için EGETUR Nakliyat olarak bizden istemeniz gereken tek şey talep etmektir. Talep ettiğiniz her konuda dikkatli bir şekilde sizlere bilgi aktarımında bulunulacaktır. Firmamız eşyanıza en uygun araçları seçerek taşıma işlemlerini yapmaktadır.

Araçlarımızın tüm bakımları yapılmış olup şoförlerimizin hepsi gerekli tecrübeye sahiptir. Şehir içi ve Şehir dışı nakliyatlarda farklı araçlar kullanılır. Hedefimiz kaliteli ve sorunsuz hizmeti aynı zamanda uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerimize sunabilmektir. Bu sayede olabildiğince uygun şartlar altında hem kaliteden ödün vermeden hem de cebinizi yakmadan bütün Çeşme evden eve nakliyat ve Çeşme şehirler arası nakliyat taleplerinizi İzmir, İstanbul, Ankara, Antalya ya da diğer illere yapmaktayız.